Letnia Akademia VR


24.05.2024 r.  |  online

Niespodzianka dla osób uczestniczących w

Letniej Akademii VR

Jeśli jeszcze zastanawiacie się czy zgłosić się na "Letnią Akademię VR" to rozwiewamy Wasze dylematy. 

Oprócz udziału w LA VR, wszystkie zakwalifikowane drużyny otrzymają okresowy dostęp do jednego ze scenariuszy oraz gry sprawnościowej zawartych w edukacyjnej aplikacji VR Company (Un)Hacked (https://vrtraining.cloud/aplikacja/).

Dystrybutor aplikacji, firma Sun Capital, przekaże każdej zaproszonej na LA VR drużynie klucz dostępu do aplikacji. Od tego momentu, dzięki aplikacji Company (Un) Hacked będziecie mogli podnosić poziomu swojego bezpieczeństwa cyfrowego poprzez zabawę ruchową, będziecie mogli wspólnie ze swoim opiekunem zintegrować swój VR-owy zespół.  

Aplikację otrzymacie czasowo nie ponosząc żadnych kosztów, a dodatkowo firma Sun Capital zadeklarowała również gadżety-niespodzianki dla zespołów szkolnych, które w okresie udostępnienia aplikacji uzyskają najlepsze wyniki. Zasady rywalizacji zostaną przekazane drużynom zaproszonym na "Letnią Akademię VR".  

Jak widzicie LA VR to wydarzenia naukowe, ale my dbamy także o Waszą aktywność fizyczną i dobrą zabawę, a to wszystko w klimacie VR. 

Organizatorzy

Wydarzenie organizowane jest przez Laboratorium EduVRLab - Wydział Humanistyczny AGH we współpracy z Academia Electronica. Komitet Organizacyjny tworzą osoby studiujące i pracujące na uniwersytetach w całej Polsce. Twórcami i kierownikami Letniej Akademii VR są mgr Jan Waligórski i mgr inż. Maciej Pronkiewicz. Projekt Wirtualium jest finansowany ze środków Wydziału Humanistycznego AGH.